Narlife satış ofisi bayram süresince ziyaretçilerini bekliyor

Tepe İnşaat'ın İstanbul Maltepe'de yer alan yeni projesi Narlife'ın lansman fiyatları bayram boyunca devam ediyor. Kampanya kapsamında, İşbankası, Yapı Kredi ve Garanti Bankası'ndan 60 ay süresince % 0,88 ve 120 ay süresince % 0,91 aylık faiz oranları bulunuyor. Bu fiyatlardan yararlanarak ev sahibi olmak isteyenler bayramın 2., 3. ve 4. günü 10:30 ile 17:30 saatleri arasında Narlife satış ofisini ziyaret edebilirler.

İnşaat sektörünün lider şirketlerinden Tepe İnşaat'ın 43 yılı aşan tecrübesi ve ilke edindiği kalite standardı ile Maltepe'de oluşturduğu yaşam alanının en yeni halkası olan Narlife, doğayla iç içe olmaktan zevk alanların, denizin mavisinde kaybolmaktan mutluluk duyanların ve huzur içinde zaman geçirmek isteyenlerin aradığı tüm renkleri bir arada sunuyor.  

Proje, "Yeşil bina değerlendirme sistemi” olarak bilinen LEED Çevre Dostu Değerlendirme Sistemi'ne adaylığı ile diğer projelerden ayrışıyor.

29.500 metrekare alan üzerinde hayata geçecek Narlife projesinde yaklaşık 2 bin metrekare
büyüklüğünde kapalı sosyal tesis alanı, olimpiğe yakın açık yüzme havuzu, spor tesisleri,
yürüyüş parkurları, fitness center, sauna, çok amaçlı salon (sinema ve toplantı), cafe ve site
marketi bulunuyor.

Narlife, sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekmesinin yanı sıra E-5'e 4 km, Bağdat Caddesi'ne 7 km, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 18 km uzaklıkta bulunuyor. Daire teslimleri 30 ay sonra gerçekleştirilecektir.

Telefon: 444 4 627
Web sitesi: www.narlife.com.tr